1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Acil Nakit İhtiyacı Olan Emeklilere Müjde! Ziraat Bankası Emekli Vatandaşlara 4400 TL Ödeme Yapacak!
Acil Nakit İhtiyacı Olan Emeklilere Müjde! Ziraat Bankası Emekli Vatandaşlara 4400 TL Ödeme Yapacak!

Acil Nakit İhtiyacı Olan Emeklilere Müjde! Ziraat Bankası Emekli Vatandaşlara 4400 TL Ödeme Yapacak!

Emekli Vatandaşlara 4400 TL Nakit Para Ödemesi Yapılacak! Kasım ayı  tüm emekli vatandaşlara iyi bir başlangıç oldu. Bütün emekli vatandaşlar hesaplarını kontrol etsinler! Ziraat Bankasından Emeklilere Avans! Vakıf Bankasından Emeklilere Müjde! Herhangi Bir Faiz Kesilmeden 12 Ay Vade ile Geri Ödeme Yapılabilecek!

A+A-

Emeklilere son dakika zam haberiyle son günlerinde en önemli gündem maddesi olmaya devam etmekte. Sene sonu yaklaşınca zam konusunda beklentiler ve talepler artmaya devam ediyor. Sabah emekli vatandaşlara ödeme müjdesi duyuruldu. Paraya ihtiyacı olan emekli vatandaşlara güzel haber bankalardan duyuruldu. Emeklilere bankalar 4.400 TL nakit ödeme yapacak!
Nakit Para İhtiyacı Olan Emeklilere Müjde!

Nakit paraya ihtiyacı olan emekli vatandaşlar bankaların kapısını çalmaya devam etmekteyken sabah saatlerinde bankalar yeni bir açıklama ile emeklilere ek 4400 TL ödeme yapacak olduğunu duyurdular. Bankada hesabı bulunmuş emekli vatandaşlar mevcut hesaplarının yanında avans hesabı kullanarak ek ödeme alabileceklerdir. Sadece emeklilere özel olarak hazırlanan bu kampanyada faiz de bulunmamakta. Emeklilere faizsiz nakit avans kullanarak hem para limitlerini arttırabiliyor hem acil nakit para ihtiyaçlarını hızlı şekilde karşılayabilmektedir.
Ziraat Bankası Avans İmkanı Sağlayacak!
Ziraat Bankası sabah saatlerinde yayınlamış olduğu duyuruyla birlikte emekli vatandaşlara nakit avans imkanı sağlayacak olduğunu açıkladı. Bankadan maaş almakta olan vatandaşlar maaşları üzerinden işlem yaparak artı para tanımlayabilmekteler. Ziraat Bankası`na mobil uygulaması üzerinden başvuru işlemleri tamamlanabilmekte. Sadece müracaat sonrasında beklemeniz yeterli daha sonrasında anına nakit avans onayı verilmekte. Başvurusu onaylanmış emekli vatandaşların artı parası anında hesabına yüklenirken kullanım sonucunda da herhangi bir faiz kesilmemekte.  Düşük miktarda acil nakit paraya ihtiyaç duyan emekliler için nakit avans kredi den daha cazip ve uygun bir seçenek gibi görülmekte.
Emekli vatandaşlara avans sağlamış olan diğer bir banka ise Vakıfbank oldu. Acil nakit paraya ihtiyacı olan emekliler Vakıfbank 4400 TL nakit avans kampanyası kapsamında tüm bireysel ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilmekte. Kampanya başvurusu yapmak için ise Vakıfbank şubelerine gitmek ve ya online bankacılık ile hizmetlerini kullanmak yeterli olmakta. 4400 TL`ye kadar kullanabilecek olduğunuz nakit avansın geri ödemesi 12 ay vadeli olarak yapılmakta.